אופטיקה מודיעין אופטיקל סנטר

סגור
פתוח
נסגר בעוד דקה
נפתח בעוד דקה
שמיעה ראייה
מרכז מגה אור מודיעין - שדרות המלאכות 121
7178380 מודיעין
צרו קשר עם החנות שלכם פגישה עם קלנאי תקשורת צרו קשר

שעות פתיחה

ראשון
10:00 - 20:00
שני
10:00 - 20:00
שלישי
10:00 - 20:00
רביעי
10:00 - 20:00
חמישי
10:00 - 20:00
שישי
09:00 - 14:00
שבת
סגור
ראו הכול
הסתרה

ברוכים הבאים לסניף מודיעין של רשת אופטיקל סנטר, חנות האופטיקה שלכם במודיעין. 


למרות שהסניף סגור 

הצוות המקצועי והמסור של סניף מודיעין ישמח לסייע לכם בכל נושא הקשור לתחום עיסוקנו כגון: בדיקת ראייהבדיקת שמיעה, התאמת משקפי ראייה, התאמת עדשות מגע, מסגרות למשקפי ראייה או למשקפי שמש, התאמת מכשיר שמיעה, החלפת סוללות במכשיר שמיעה ועוד...

הסניף ממוקם מודיעין מגע אור והגישה אליו נוחה ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית.

סניפיה ואתר האינטרנט של רשת אופטיקל סנטר מונגשים בהתאם להוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בסניפים הותקנו מערכות עזר למען אנשים עם מוגבלות בשמיעה מסוג לולאות הרשאה הכוללות מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבור לאוזניות שימוש במערכות העזר לשמיעה (יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T), קופות נגישות ופטור מתורים, סיוע בהקראה וכניסה עם חיית שירות, .... . לנוחיותכם, ניתן לקבל מידע ו/או לפנות אלינו באמצעות אתר האינטרנט המונגש דרכו ניתן לפנות גם לרכז הנגישות מר בנימין קוסקס. כל המידע בנוגע להתאמות הנגישות, דרכי פניה בנושא הנגישות ופרטי יצירת הקשר עם רכז הנגישות מופיעים ב"הצהרת הנגישות" המפורסמת באתר האינטרנט של הרשת שכתובתו  optical-center.co.il

צוות סניף מודיעין של אופטיקל סנטר כולל אופטומטריסטים מומחים, קלינאי תקשורת, אופטיקאים ואנשי צוות מסורים נוספים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את הפתרון האופטימלי עבורכם תוך מתן שירות איכותי ויוקרתי אשר מותאם לצרכים שלכם, לטעם שלכם, לגיל שלכם וגם לתקציב שלכם.

בסניף מודיעין קיים מגוון רחב של מסגרות למשקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע ומכשירי שמיעה  שמהם תוכלו לבחור את הפתרון הנוח והנכון ביותר עבורכם אשר ישפר את איכות חייכם. 

רשת אופטיקל סנטר היא רשת עולמית עם יותר מ-550 סניפים ברחבי העולם ולכן אנו עושים כל מאמץ להמצא תמיד בחזית הטכנולוגית ולהציע  לכם את המוצרים והשירותים האיכותיים והחדשניים ביותר.    

כרשת עולמית אנו עובדים עם מותגי היוקרה הגדולים בעולם ומאפשרים לכם ליהנות מהעיצובים החדשים והעדכניים ביותר בתחום אופנת משקפי הראייה ומשקפי השמש. בסניף מודיעין תוכלו למצוא את העיצובים והדגמים העדכניים ביותר של מותגי היוקרה הגדולים בעולם לצד מוצרים איכותיים שאנו מייצרים דוגמת מגוון רחב של מסגרות למשקפי ראייה ומשקפי שמש ועדשות מגע.

בנוסף לאביזרי עזר לראייה, סניף מודיעין של אופטיקל סנטר מציע פתרונות לאנשים אשר סובלים מלקויות שמיעה. צוות הסניף כולל קלינאי תקשורת אשר יוכל לסייע לכם באבחון בעיות שמיעה, טיפול בהן ובמידת הצורך גם מסייע בהתאמת טכנולוגיה מסייעת דוגמת מכשיר שמיעה. אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את הפתרונות האחרונים בתחום האודיולוגיה.

צוות סניף מודיעין ישמח לסייע לכם בכל צורך אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון, בדוא"ל או להגיע לסניף.

OPTICAL CENTER MODI'IN MEGA OR

גישה

השירותים שלנו

ביטוח שלווה אופטיקל סנטר – שירות בתשלום – אחריות

ביטוח שלווה אופטיקל סנטר – שירות בתשלום – אחריות

מלאה של עד 3 שנים על מסגרת ועל עדשות. רשת אופטיקל סנטר מתחייבת להחליף בחינם משקפיים שבורים, מספר פעמים כל שיידרש, לתקופה של עד 3 שנים, עד גמר המלאי של הדגם. התנאים מפורטים בחנות. אחריות רשומה של עד 3 שנים, על חלקים ועבודה, חלה על מסגרת ועדשות אופטיות בכל חנויותינו, לצורך תיקון זהה ועם הצגת החלקים הפגומים, חוץ משריטות. במקרה שהאחריות לא נוצלה, לא יהיה ניתן בשום מקרה לקבל עליה החזר כספי, ולא יהיה ניתן להאריך אותה.
אחריות תמיכה אופטיקל סנטר - רשת אופטיקל סנטר

אחריות תמיכה אופטיקל סנטר - רשת אופטיקל סנטר

מתחייבת לבצע בחינם תיקונים קטנים ללא הגבלה ולספק ציוד אופטיקה חלופי במקרה של שבירה. כל מסגרותינו מכוסות באחריות של שנה. כל עדשותינו מכוסות באחריות בת שנה מפני שבירה, עם השתתפות עצמית בגובה של 50% מהמחיר הממשי.
בדיקת ראייה חינם ללא קביעת תור מראש

בדיקת ראייה חינם ללא קביעת תור מראש

בקניית משקפיים
מלאי עצום

מלאי עצום

בחירה ללא הגבלה אם למרות ההיצע הרחב שלנו, אתם מעוניינים בדגם שאינו קיים בחנות, ציינו לנו את הסימוכין שלו, ואנו נספק לכם אותו בהקדם ובמחיר הזול ביותר.
הבטחה לשביעות רצון

הבטחה לשביעות רצון

אנו מבינים את החשיבות של זוג משקפיים חדש. לכן, עומד לרשותכם חודש כדי להחליף את מסגרתכם החדשה, ואנו מספקים לכם בחינם העברת עדשות.
ארכה

ארכה

במקרה של חריגה מהארכה המוסכמת לייצור משקפיך, אנו נספק לך אותם ללא דמי משלוח.
הצעת מחיר

הצעת מחיר

בטרם ביצוע מכירה, תימסר לכם הצעת מחיר בחינם.
 תנאי התשלום קלים ומותאמים לכל אחד

תנאי התשלום קלים ומותאמים לכל אחד

בחרו זוג משקפיים, עזרי ראייה או שמיעה ושלמו בכמה תשלומים.
משקפי ראייה ומכשירי שמיעה Cuiezen בתוך שעה

משקפי ראייה ומכשירי שמיעה Cuiezen בתוך שעה

התנאים מפורטים בחנות. השתתפות עצמית בגובה של 50% מהמחיר הממשי.

מצאו את החנויות שלנו בכל רחבי הארץ

איתור חנות