אופטיקה תל אביב אופטיקל סנטר אבן גבירול Optical Center

סגור
פתוח
נסגר בעוד דקה
נפתח בעוד דקה
שמיעה ראייה

שעות פתיחה

ראשון
10:00 - 20:00
שני
10:00 - 20:00
שלישי
10:00 - 20:00
רביעי
10:00 - 20:00
חמישי
10:00 - 20:00
שישי
10:00 - 14:00
שבת
סגור
ראו הכול
הסתרה

ברוכים הבאים לסניף תל אביב אבן גבירול של רשת אופטיקל סנטר, חנות האופטיקה  שלכם במרכז תל אביב. 

הצוות המקצועי והמסור של הסניף ישמח לסייע לכם בכל נושא הקשור לתחום עיסוקנו כגון: בדיקות ראייה, בדיקת שמיעה, אודיולוגיה, התאמת מסגרת למשקפי ראייה, משקפי שמש, משקפי ספורט, עדשות מגע ראייה ירודה ועוד...

הסניף ממוקם במרכז העיר בתל אביב והגישה אליו נוחה באמצעות תחבורה ציבורית (אוטובוס או רכבת קלה).

צוות הסניף כולל אופטומטריסטים מומחים, קלינאי תקשורת, אופטיקאים וחברי צוות נוספים אשר ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים את הפתרון האופטימלי עבורכם תוך מתן שירות מקצועי, איכותי ויוקרתי אשר מותאם לצרכים שלכם, לטעם שלכם, לגיל שלכם וגם לתקציב שלכם.

סניפיה ואתר האינטרנט של רשת אופטיקל סנטר מונגשים בהתאם להוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בסניפים הותקנו מערכות עזר למען אנשים עם מוגבלות בשמיעה מסוג לולאות הרשאה הכוללות מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבור לאוזניות שימוש במערכות העזר לשמיעה (יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T), קופות נגישות ופטור מתורים, סיוע בהקראה וכניסה עם חיית שירות, .... . לנוחיותכם, ניתן לקבל מידע ו/או לפנות אלינו באמצעות אתר האינטרנט המונגש דרכו ניתן לפנות גם לרכז הנגישות מר בנימין קוסקס. כל המידע בנוגע להתאמות הנגישות, דרכי פניה בנושא הנגישות ופרטי יצירת הקשר עם רכז הנגישות מופיעים ב"הצהרת הנגישות" המפורסמת באתר האינטרנט של הרשת שכתובתו  optical-center.co.il

בסניף תל אביב שנקין תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מסגרות למשקפי ראייה, משקפי שמש ומשקפי ספורט של המותגים העולמיים המובילים. כרשת עולמית עם יותר מ-600 סניפים אנו פועלים כדי לאפשר לכם ליהנות מהדגמים האחרונים ביותר של המותגים העולמיים המובילים.

בנוסף לאביזרי עזר לראייה, סניף תל אביב של אופטיקל סנטר מציע פתרונות לאנשים אשר סובלים מלקויות שמיעה. צוות הסניף כולל קלינאי תקשורת אשר יוכל לסייע לכם באבחון בעיות שמיעה, טיפול בהן ובמידת הצורך גם לסייע בהתאמת טכנולוגיה מסייעת דוגמת מכשיר שמיעה. אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את הפתרונות האחרונים בתחום האודיולוגיה שקיימים בעולם.

צוות סניף תל אביב שנקין של אופטיקל סנטר ישמח לסייע לכם בכל צורך. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון, בדוא"ל או להגיע לסניף.

OPTICAL CENTER TEL AVIV IBN GVIROL

גישה

השירותים שלנו

ביטוח שלווה אופטיקל סנטר – שירות בתשלום – אחריות

ביטוח שלווה אופטיקל סנטר – שירות בתשלום – אחריות

מלאה של עד 3 שנים על מסגרת ועל עדשות. רשת אופטיקל סנטר מתחייבת להחליף בחינם משקפיים שבורים, מספר פעמים כל שיידרש, לתקופה של עד 3 שנים, עד גמר המלאי של הדגם. התנאים מפורטים בחנות. אחריות רשומה של עד 3 שנים, על חלקים ועבודה, חלה על מסגרת ועדשות אופטיות בכל חנויותינו, לצורך תיקון זהה ועם הצגת החלקים הפגומים, חוץ משריטות. במקרה שהאחריות לא נוצלה, לא יהיה ניתן בשום מקרה לקבל עליה החזר כספי, ולא יהיה ניתן להאריך אותה.
אחריות תמיכה אופטיקל סנטר - רשת אופטיקל סנטר

אחריות תמיכה אופטיקל סנטר - רשת אופטיקל סנטר

מתחייבת לבצע בחינם תיקונים קטנים ללא הגבלה ולספק ציוד אופטיקה חלופי במקרה של שבירה. כל מסגרותינו מכוסות באחריות של שנה. כל עדשותינו מכוסות באחריות בת שנה מפני שבירה, עם השתתפות עצמית בגובה של 50% מהמחיר הממשי.
בדיקת ראייה חינם ללא קביעת תור מראש

בדיקת ראייה חינם ללא קביעת תור מראש

בקניית משקפיים
מלאי עצום

מלאי עצום

בחירה ללא הגבלה אם למרות ההיצע הרחב שלנו, אתם מעוניינים בדגם שאינו קיים בחנות, ציינו לנו את הסימוכין שלו, ואנו נספק לכם אותו בהקדם ובמחיר הזול ביותר.
הבטחה לשביעות רצון

הבטחה לשביעות רצון

אנו מבינים את החשיבות של זוג משקפיים חדש. לכן, עומד לרשותכם חודש כדי להחליף את מסגרתכם החדשה, ואנו מספקים לכם בחינם העברת עדשות.
ארכה

ארכה

במקרה של חריגה מהארכה המוסכמת לייצור משקפיך, אנו נספק לך אותם ללא דמי משלוח.
הצעת מחיר

הצעת מחיר

בטרם ביצוע מכירה, תימסר לכם הצעת מחיר בחינם.
 תנאי התשלום קלים ומותאמים לכל אחד

תנאי התשלום קלים ומותאמים לכל אחד

בחרו זוג משקפיים, עזרי ראייה או שמיעה ושלמו בכמה תשלומים.
משקפי ראייה ומכשירי שמיעה Cuiezen בתוך שעה

משקפי ראייה ומכשירי שמיעה Cuiezen בתוך שעה

התנאים מפורטים בחנות. השתתפות עצמית בגובה של 50% מהמחיר הממשי.

מצאו את החנויות שלנו בכל רחבי הארץ

איתור חנות